החלף לאנגלית ראשי שירים שלירון כתבה תמונות מן העתונות אומנים שרים לירון הדלקת נר זכרון חדר נרות חברים מספרים תודות יצירת קשר
חזרה לדף הראשי
האגודה להנצחת לירון הרפז
{ ע"ר 58-039-397-3 }


פעילות העמותה:

 • במסגרת פעילות ההנצחה, הקימה המשפחה את "העמותה להנצחת לירון הרפז". העמותה נוסדה בשנה הראשונה להירצחה של לירון במטרה לרכז את כל הפעילויות הקשורות בהנצחתה של לירון, וביניהן הפקת דיסק של "מופע השירים של לירון", הוצאה לאור של השירים, הקמת יד זיכרון במקום בו נרצחה, הקמת אתר אינטרנט ועוד.
  בעמותה חברים בני משפחה וחברים קרובים של לירון. כל התרומות המגיעות לעמותה מופנות אך ורק לפעילויות הנצחה, אין מקבלי משכורות ואין הוצאות שלא קשורות בהנצחה או באיסוף כספים למען ההנצחה.
  עם הקמת העמותה, התרכזו הפעילויות בארגון מופע ההנצחה בו הלחינו ממיטב זמרי הארץ שירים מפרי עטה של לירון והשמיעו אותם בפני קהל של כ 1000 מבני משפחה, קרובים וחברים בבית החיל בת"א.פעולות הנצחה:

 • משום רצונה העז של לירון לתרום בשירות במועדוניות היום, החליטה המשפחה להפנות את הכספים הנאספים באמצעות העמותה גם למטרה נעלה זו. הכספים ישמשו למימון פעילויותיהן של המועדוניות וינציחו את תשוקתה של לירון לסייע לילדים הללו. לדעתנו, אין דרך טובה מזו להנציח את זכרה.תרומות:
 • חייה של לירון נקטפו ע"י מרצחים ששמו לעצמם למטרה להרוג בנו כמה שיותר. אנו פונים אליכם בבקשה לעזור ולסייע בידי המשפחה לנצח את מעגל הטרור ולא לאפשר לרוצחים להצליח במלאכתם. המחבלים הרגו את לירון אך לא את רוחה.


שימוש בכספי התרומות:
 • הפקת דיסק עם שירים של לירון, כפי שהושמעו במופע:
  לצורך הפקת הדיסק נעשתה פניה לאומנים שהשתתפו המופע והם הביעו רצון ליטול חלק בפרויקט זה. עלות הפקת הדיסק הינה כ 15,000 דולר, אותם מנסה העמותה להשיג בעזרת תרומות. לאחר הפקת הדיסק והפצתו, יופנו כל הרווחים לשאר הפעילויות של העמותה, תרומת ציוד למועדוניות יום.

 • תרומת ציוד למועדוניות יום למיעוטי יכולת:
  לירון למדה בקורס למורות חיילות והיתה מיועדת לשרת כמורה חיילת באחד מועדוניות היום שפועל תחת חסות משרד החינוך. מועדוניות היום מיועדים לספק מסגרת לילדים שאין ביכולתם לחזור לביתם לאחר שעות הלימודים מסיבות סציואקונומיות (אין להורים אפשרות לספק לילדם ארוחת צהרים וערב) ואם מסיבות אחרות. העמותה פועלת לאיסוף תרומות למען המועדוניות ובכך להמשיך את פועלה של לירון ולהשלים את שליחותה, אותה היא לא הספיקה למלא. **בית חם לילדים מבתים הרוסים וחסרי אמצעים**


 • כיצד ניתן לתרום?
  ישנן 2 דרכים שבהן תוכלו לתרום לעמותה
  דרך 1: הפקדה לחשבון בנק
  ניתן לתרום ישירות לחשבון הבנק של העמותה, בנק לאומי סניף 897, חשבון מספר 21871/81, על שם "העמותה להנצחת לירון הרפז".

  דרך 2: תרומה באמצעות כרטיס אשראי
  תרומה באמצעות מערכת לתרום.קום, באפשרותכם לתרום באצמעות כרטיס אשראי ע"י לחיצה על הכפתור הבא:


  מידע נוסף
  • לקבלת מידע נוסף ניתן לפנות ישירות לעוז הרפז:
   נייד: 972-54-8096089
   דוא"ל: oz@lironi.org